Wen Levent Residence

Yaşamın içinde konsepti ile İstanbul'un en merkezi noktalarından biri olan 4. Levent'te, Büyükdere caddesine yürüme mesafesinde yer alan Wen Levent Residence projesi "İstanbul Sapphire" kuleye yakınlığı ile dikkat çekiyor. İçinde bulunduğu bölgenin taşıdığı lokasyon değeri ile konut yatırımcısının büyük ilgisini çekiyor.

Wen Levent Residence benzer projelerden farklı olarak; modern mimarisi, fonksiyonel tasarımı, geniş sosyal imkanları, resepsiyon ve concierge hizmetleri ile modern bir proje olarak 1.150 m2 arsa alanı ile 14 kat 126 daire olarak yükseliyor.

Resepsiyon ve Concierge Hizmetleri

Size Özel Ayrıcalıklar

Wen Levent Residence'ta resepsiyon görevlilerimiz modern yaşamın tüm gereksinimlerini profesyonel ellerden sizlere ulaştırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlarken aynı zamanda hayatınıza değer katacak yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Araç Kiralama
Havaalanı Transferi
Uçak Bileti
Davet Organizasyonu
Hediye Gönderimi
Boya & Tadilat Hizmetleri
Boya & Tadilat Hizmetleri
Rezervasyon Hizmetleri
Kurye Hizmetleri
Daire Temizlik Hizmetleri
Daire Temizlik Hizmetleri
Kuru Temizleme
Terzi & Lostra Hizmetleri
Çilingir Hizmeti
Daha Aktif Sosyal Yaşam
Hayatın Tadını Çıkarın

Hayatın Tadını Çıkarın

Hayatı doyasıya yaşayıp, hiçbir ayrıntıyı kaçırmamanız için Levent’in yeni gözdesi Wen Levent Residence’ı sizler için zengin sosyal olanaklar ile donattık. Projemiz, sizlere şehrin karmaşından ve sorunlarından uzak durarak sosyalleşebilme imkanı sunuyor.

Daha Aktif Sosyal Yaşam

Sosyal hayatınızı dışarıda olduğu kadar proje içerisinde yaşayabileceğiniz çok çeşitli imkanlar sunan yeni yaşam merkezi Wen Levent Residence, size ve sevdiklerinize şehrin dinamik enerjisini sürekli hissetirirken, aynı zamanda sevdiklerinizle huzurlu ve keyif dolu zamanlar geçireceğiniz ortamlar yaratır.

Aradığınız Ne Varsa Wen Levent Residence'ta

Profesyonel
Yönetim
İnterkom
Sistemi
Lounge
Sistemi
7/24 Kamera
Sistemi
Özel
Güvenlik
Teknik
Servis
Uydu &
İnternet
Resepsiyon
Lobi
Misafir
Dairesi
Temizlik
Hizmetleri
Çocuk
Kulübü
Çocuk
Parkı
Hobi
Odası
Cep
Sineması
Kafe &
Restoran
Fitness
Center
Pet
Alanı
Pilates &
Yoga Studio
Kapalı
Havuz
Türk Hamamı
& Sauna
Masaj
Odası
Buhar
Odası
Kapalı
Otopark
Elektrikli Araç
İstasyonu

Seçkin Bir Yaşam Alanına Hoş Geldiniz

Wen Levent Residence, size sadece bir yuva değil bir hayat tarzı da sunuyor, atacağınız ilk adımda seçkin bir atmosfere girdiğinizi hissedeceksiniz. Çağdaş mimarinin hâkim olduğu Wen Levent Residence'ın iç ve dış dekorasyonunda kaliteli markalarla çalışıldı, yaşamınıza yakışan öğelerin tümü yuvanıza getirildi. Giysi dolapları ve zemin döşemeleri gibi pek çok donatı özenle seçildi. Şık ve modern yaşam alanları oluşturmanın yanı sıra prestijli bir hayat tarzına sahip olmanız hedeflendi.

Wen Levent Residence
Wen Levent Residence