hakkimizda-1

GROUP COMPANIES

Biz kimiz ? Neye İnanırız ?

Taahhüt, mimari ve zemin güçlendirme hizmetlerinde 2000’in üzerinde mimari projeye imza atan GENYAP Mimarlık Mühendislik ve İnşaat Sanayi Ltd. Şti. farklı sektörlerde, 20 yıldan uzun süredir yürüttüğü faaliyetleriyle adından söz ettiren Erdem Grup Sanayi Ltd. Şti. ile birleşerek GENER İnşaat ve Yatırım San. Tic. A.Ş. çatısı altında prestij ve kaliteyi en üst düzeye çıkarabilmek ve sektörde imza niteliğinde projeler gerçekleştirmek vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

GENER Şirketler Grubu olarak takip ettiğimiz temel ilkeler; teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, müşterilere daha kaliteli hizmet sunmak, müşteri memnuniyetini arttırmak, sektöre değer katmak ve kattığımız değeri sürekli arttırmak ve bu zor zamanlarda ülkemiz ekonomisine olumlu katkıda bulunmaktır.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

GENER İnşaat ayrıcalıklı ve keyifli yaşam alanlarını inşa etmeyi hedefler. Her zaman çevre ve doğaya saygıyı kendine görev edinmiştir ve sektördeki ilk gününden bu yana çalışan uzman kadrosu ile "görevimiz sizin memnuniyetiniz" sloganını benimsemiştir ve kendini sürekli bir şekilde yenilemektedir.

Neye inanırız ?

  • Yapılan her türlü işte tüm etik ve profesyonel prensiplere uyulması gerektiğine
  • Sektör içinde veya dışında firmamızın güvenilirliğinin en ön planda tutulması gerektiğine
  • Teslim koşulları ve zamanına her zaman uyulması gerektiğine
  • Karşılıklı saygı ve diyaloğa
  • Topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuzun olduğuna